Mały Kamyk a MDM

List Małego Kamyka o Marii Bożego Miłosierdzia

za: https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2015/02/16/list-malego-kamyka-o-marii-bozego-milosierdzia/

O możliwych powiązaniach Małego Kamyka, lidera sekty skazanego za molestowanie nieletnich o ambicjach zjednoczenia wszystkich wizjonerów na świecie pisał Mark Saseen na swoim blogu już w lutym 2014. Ale sprawa ma swój dalszy ciąg – w opublikowanej na początku roku 2015 swojej książce The Outing of Mary Carberry (dostępnej za darmo tutaj – na razie tylko po angielsku), Saseen publikuje list jaki otrzymał on od Małego Kamyka, w którym otwarcie przyznaje on, że o MBM wiedział on już w 2011 roku – czyli od samego początku! W jaki sposób Saseen zdołał dotrzeć do Małego Kamyka?

William Kamm, bo tak naprawdę ma na imię Mały Kamyk, został przypisany do pomocy w kuchni w więzieniu w roku 2011, gdzie odbywał karę 10 lat pozbawienia wolności – tam umieścił swój profil internetowy na stronie Justice Action, australijskiej organizacji która pomaga więźniom nawiązać kontakt emailowy.

Simageaseen pisz w swojej książce:

„Więźniowie, którzy uczestniczą w programie, otrzymują specjalne adresy emailowe. Pracownicy Justice Action przeglądają je i drukują otrzymane emaile, drukują je i przekazują je więźniom, którzy z kolei odpowiadają odręcznie i oddają odpowiedzi Justice Action, która przegląda je, skanuje, i przesyła odpowiedzi do autora emaila. Autor tej książki, Saseen, napisał do Kamma przez Justice Action. 8 lipca 2014 roku Kamm odpowiedział. (…)

W odpowiedzi na pytania Saseena, Kamm użył słowa nie związanego z katolickimi wizjonerami: jasnowidze! Wróżka, medium, praktykujący czarną magię, wróżący z kart tarota mogą być nazywani jasnowidzami. Ale nie widzący czy wizjonerzy otrzymujący orędzia z Nieba. Mówiąc o sobie, MBM, czy innych doświadczających ‚mistycznych wrażeń’ pisze on: „Świat nazywa ich jasnowidzami” (…) Twierdzi on dalej: „Współpracowałem z ponad 300 takimi mistykami na całym świecie.”

Kamm pisze, że orędzia Marii są bardzo podobne do jego własnych a czasami wręcz identyczne i to tego samego dnia. Nie jest to dziwne, bo Kamm i jego wspólpracownicy to podejrzane źródła orędzi. „Wierzę jej na 100%” – pisze Kamm. Podpisuje się „William”.

[Orędzia MBM są niemal indentyczne w treści do tych pisanych przez inną Australijską ‚wizjonerkę’ – Debrę Geilesky, która założyła the Magnificat Meal Movement. Ta mało znana ‚wizjonerka’ również pisze, że panowanie antychrysta już się zaczyna]

Kamm własnoręcznie potwierdza, że:

  • Wiedział o orędziach MBM w roku, w którym się one zaczęły.
  • Miał osobisty kontakt z Mary Carberry
  • Zgadza się z naszymi wcześniejszymi obserwacjami, że ‚orędzia’ są niemal identyczne lub podobne do tych pisanych przez Kamma.
  • Popiera on orędzia MBM bez wyjątku.
  • Jako adres zwrotny podał: „Kamm 389834, Long-Bay Area 3Wing14, Locked Bay 21, Matraville 2036.” Kamm nie odpisał na kolejne listy Saseena.

W międzyczasie: Mały Kamyk utworzył nową stronę, na której 7 lutego publikuje ponad ’30-stronicowy’ wpis zatytułowany Główne Punkty Wspólne w Orędziach Małego Kamyka i Marii Bożego Miłosierdzia.

Treść listu Williama Kamma do Saseena. Data: 8 lipiec 2014, otrzymany 24 lipica.
Drogi Saseen,

Witam, było miło mi usłyszeć od Ciebie przez iExpress, jesteś pierwszym który napisał (do mnie), dziękuję Ci. Byłbym szczęśliwy, gdybym mógł z Tobą korespondować i odpowiedzieć na Twoje pytania, jeśli tylko będę mógł.

Proszę, pisz do mnie dalej przez Justice Action a korespondencja zostanie mi przekazana, oni są bardzo pomocni, jednak zamykam swoje konto emailowe bo media znowu mnie atakują tą drogą – a także J.A., za dobrą pracę jaką wykonują.

A oto odpowiedź na Twoje pytanie.

Wiedziałem o Marii-Bożego Miłosierdzia od 2011, bo mam bardzo podobny dar od Boga jak ona. W moim przypadku, miałem mistyczne doświadczenia, na przykład wizje, od kiedy skończyłem 16 lat. Wielu ludzi ma tak, dzisiejszy świat nazywa ich jasnowidzami. Moje wizje Jezusa i Maryi są znane ogółowi, Papież Jan Paweł II popierał mnie prywatnie, współpracowałem z ponad 300 takimi mistykami przez ponad 40 lat na całym świecie. Kedy usłyszałem o (Marii) zapytałem Jezusa, powiedział mi, że ona została wysłana przez Niego. Skontaktowałem się z nią a Jezus powiedział jej, że jestem jak ona. Ona ma swoją misję a ja mam swoją, wiele z jej orędzi są podobne do tych jakie ja otrzymałem od 1984. Czasem otrzymujemy identyczne orędzia tego samego dnia. Wierzę w nią w 100% – chociaż niektóre z jej orędzi wydają się zaprzeczać moim, a także tych od setek innych wizjonerów. Jakkolwiek w wielu przypadkach istnieje ukryte znaczenie, więc zostawiamy to Bogu, bo z czasem wszystko będzie zrozumiałe.

Saseen czy mógłbyś wytłumaczyć mi powód dla jakiego zadajesz mi to pytanie? Czy masz jakieś wątpliwości co do niej! Skąd wiesz o moim poparciu dla MBM skoro ja o tym nie wspomniałem na swoim profilu na iExpress? Sprawdż mój Youtube, może to ci pomoże zobaczyć kim jestem.

Mam nadzieję, że to pomoże ci w niektórych sprawach. Życzę ci Bożego błogosławieństwa.

William

Źródło: Mark Saseen: “The Outing of Mary Carberry”

Skan listu i okładka książki.