Niespełnione przepowiednie MDM

Niespełnione Proroctwa

Opracował David Moorcroft

za: https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/mbm-informacje/maria-bozego-milosierdzia-niespelnieone-proroctwa/

‚Maria Bożego Miłosierdzia – Prorok Ostatnich Czasów’
Jeśli pomyślisz w swym sercu: «A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił?» – gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, [znaczy to, że] tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał. ” (Powtórzonego Prawa 18:21-22).

(1) ‚Księga Prawdy’ została przepowiedziana w orędziu z 12 listopada 2010: „Ta księga jest tym jest co zostało przepowiedziane … Zajmie Ci ona trzy miesiące. Chcę, żebyś ją opublikowała na całym świecie. Musi być duża, potęźna i poszukiwana przez miliony, tak jak Pismo Święte ”

Trzy miesiące przenosi nas do połowy-lutego 2011.Nic bliskiego temu opisowi nie zostało opublikowane na świecie, niczego też nie można porównać z rekordową sprzedażą Biblii.

(2) 5 listopada 2010: „Antychryst ma własnie powstać”.

Około 1500 lat zatwierdzonych przez Kościół proroctw się myli jeśli MDM ma rację.Zanim Antychryst ma się pojawić, muszą mieć miejsce:- Mniejsze Oczyszczenie, które może być złagodzone poprzez pokutę i nawrócenie- Powstanie Wielkiego Monarchy i odradzenie się Świętego Imperium Rzymskiego- Długi okres pokoju i dobrobytu- Jedność wszystkich chrześcijan- Nawrócenie Żydów jako narodu.Nic z tego nie miało jeszcze miejsca i nie ma perspektywy aby te proroctwa zostały spełnione w najbliższym czasie.

(3) 17 lutego 2011: „Trzech światowych przywódców zostanie zabitych, krótko jeden po drugim … Dwóch z nich ze świata arabskiego i jednego z kontynentalnej części Europy. ”

Orędzie z 20 października 2011 twierdzi, absurdalnie, że zabójstwo pułkownika Kaddafiego spełniło to „proroctwo”.

Czy są jakieś „światowi przywódcy” w świecie arabskim?

(4) 03 marca 2011: „Wielkie prześladowanie przyjdzie po Ostrzeżeniu”.

Zwróć uwagę na wszelkie twierdzenia, że ​​prześladowanie już się rozpoczęło.To samo orędzie: „Godziny [do Ostrzeżenia] tykają.”

Popatrz na datę tego „proroctwa”, a następnie na kalendarz, i zsynchronizuj zegarki!

(5) 04 kwietnia 2011: „Oczyszczenie spadnie teraz na świat. (The Chastisement will now befall on the world.)

Autor tych słów nie pisze dobrze po angielsku – według MBM, autorem jest Jezus.

(6) 07 kwietnia 2011: „Ty, Moja córko, będziesz posłańcem dla świata największego tomu Mojego Świętego Słowa dla świata, aby przygotować go na moje Drugie Przyjscie „.

Czy to oznacza, że bedzie większe niż Biblia?

(7) 16 kwietnia 2011: „Miej pewność, że czas [Ostrzeżenia] jest już teraz na świecie. „

(8) 31 maja 2011: „Proroctwa podane w Garabandal teraz staną się rzeczywistością. Przygotuj się na to wydarzenie bo masz tylko kilka miesięcy do przygotowania dusz „

(Zobacz także: 1 lipca 2011:”.. Jeśli powiem miesięcy, może to oznaczać każdą chwilę w ciągu tego roku)

(9) 1 czerwca 2011: „Dni mojego Wikariusza (Papieża) są już policzone. Opuści on Watykan zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. „

(10) 06 czerwca 2011: „Módlcie się za Mojego ukochanego Papieża Benedykta … modlitwa może pomóc opóźnić jego bliskie odejście, gdy będzie zmuszony do opuszczenia Watykanu jak przepowiedziano.”

(11) 20 lipca 2011: „Jesteście teraz, Moje dzieci, w środku tak zwanego Ucisku… Druga część – Wielki Ucisk, rozpocznie się, jak powiedziałem, przed końcem 2012 roku.”

Przykro mi, ale przegapiłem pierwszą część

(12) 09 sierpnia 2011: „To, Moja córko, [dalsze zawirowania, które wybuchną przed ostrzeżeniem], zostało przepowiedziane jako tylko jedna z oznak, które ludzkość doświadczy w 2011 – roku Oczyszczenia„.

(13) 03 października 2011: „To [Ostrzeżenie] jest Oczyszczaniem o którym mówiłem”.

(14) 28 sierpnia 2011: „Czas jest krótki i Ostrzeżenie jest prawie nad nami.”

Nad mami! Widocznie Jezus także musi przygotować się na Ostrzeżenie!

(15) 8 października 2011: „Uważaj na zmiany w sposobie w jaki Moje Ciało i Krew będą konsekrowane. Jeśli zostaną zmienione słowa, które zaprzeczają istnieniu mojego ciała w świętej Eucharystii, wtedy będziesz musiała bronić Moje boskiej obietnicy „

Zastanawiam się czy dla MDM te słowa miały jakikolwiek sens gdy je pisała?

(16) 24 listopada 2011: „Prawda [czyli Ostrzeżenie] zostanie teraz ujawniona. Powstańcie wszyscy i oczekujcie z radością mojego przybycia. „

(17) 27 listopada 2011: „Czas na Ostrzeżenie jest już prawie tu i musisz uzbroić się w cierpliwość.”

W międzyczasie:

W dniu 16 czerwca 2011 r. strona „warningsecondcoming ‚ zamiesciła to ogłoszenie na pierwszej stronie:

OSTRZEŻENIE JEST BLISKO WYDARZENIE TO ODBĘDZIE SIĘ W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH KILKU MIESIĘCY, DWIE KOMETY SIĘ ZDERZĄ, NIEBO SIĘ ZACZERWIENI. TO WIELKI AKT MIŁOSIERDZIA BOŻEGO JEDNO Z NAJWIĘKSZYCH WYDARZEŃ W HISTORII LUDZKOŚCI.

Tuż przed końcem 2011 roku, ogłoszenie to zostało usunięte z serwisu. (Archiwalna wersja strony tutaj)

(18) 05 stycznia 2012: „Czas na Moje Drugie Przyjście jest już prawie nad światem.

MDM przewidziała: wygnanie papieża Benedykta, wybór fałszywego proroka, wojnę światową, zniesienie Eucharystii na całym świeciei, stworzenie i wprowadzenie jednej religii światowej (One World Religion) katastrofalne wydarzenia geologiczne, prześladowania chrześcijan na całym świecie, narzucenie śmiertelnej szczepionki, która unicestwi miliony dzieci, rozwój mikroczipa, który ma być wszczepiony wszystkim ludziom na świecie – a to wszystko przed Drugim Przyjściem, które jest już prawie nad nami! Czy komukolwiek także już kręci się w głowie próbując wypracować chronologię tych zdarzeń? Zwłaszcza, że ​​[Orędzie z 18 lutego 2012] mówi:
„To pokolenie będzie świadkiem Mójego chwalebnego powrotu”

(19) 9 stycznia 2012: „Ludzkość musi zaakceptować, że czas tego wielkiego wydarzenia jest prawie na nimi.”

(20) 23 stycznia 2012: „Mój czas już prawie nadszedł… idź i zrób wszystko, czego żądam od ciebie bo jest za mało czasu.”

(21) 4 lutego 2012: „Końcowe etapy oczyszczania [tzn Ostrzeżenia] już teraz się rozpoczną.”

Ostrzeżenie ma trwać około kwadransa. Jak długo mają trwać jego końcowe etapy?

(22) 21 lutego 2012: „To jest czas na to, aby proroctwa zostały udowodnione.”

(23) 20 marca 2012: „Dzieci, czas schizmy w Kościele już prawie nadszedłj i musisz się przygotować już teraz.

Również:

07 kwietnia 2012: „Moja najmilszego córka, schizma, a której mówiłem, rozpoczęła się już w Kościele katolickim”.

Schizma, z definicji, jest to świadome oddzielenie się od Kościoła. Schizma w Kościele nie ma sensu. Jedyna schizma z jaką mamy do czynienia to plaga fałszywych proroctw, które podsycają nieposłuszeństwo i potępiają Ojca Świętego jako anty-papieża.

(24) 10 czerwca 2012: „Mój powrót jest bliski. Nie ma czasu do stracenia. „ Sprawdź uwagi powyżej co do „chronologii” MBM.

(25) 11th czerwca 2012 r.: „Ten miesiąc jest przeznaczony na nawrócenie wielu narodów”.

Nawrócone narody? Gdzie one są?

(26) 16 lipca 2012: „Już wkrótce [Benedykt] będzie zmuszony uciekać z Watykanu.”

(27 )27 października 2012: „Ateiści, którzy stoją za tym planem są wyznawcami szatana.

[Więc to nie ateiści!]

To z ich powodu, ziemię nawiedzą wyładowania atmosferyczne, trzęsienia ziemi i tsunami. „
AHA! Więc oni są temu winni!
(28) 19 lutego 2013: „Nie wolno im się smucić, bo choć Korona cierniowa, która zstąpi na Mojego Świętego Wikariusza, powołanego przez Mnie, Jezusa Chrystusa, aby rządzić Moim Świętym, Powszechnym i ​​Apostolskim Kościółem, zostanie brutalnie usunięty(a?) – Teraz przychodzę aby przynieść wam pokój … Będą teraz spróbować go zabić, tak jak zabili mnie. Powiedzą, że był winny zbrodni, co do której jest naprawdę niewinny. ”

Komentarz: pierwsze zdanie nie ma sensu (po angielsku). Wydaje się, że to Korona Cierniowa została brutalnie usunięta. Nie można winić Jezusa za to że MBM ma problem z gramatyką.

(29) 20 lutego 2013: „Ja, w Moim Miłosierdziu, zapewniam, że ​​to oczyszczanie odbędzie się szybko … To wielkie Oświecenie Sumień nastąpi po wkrótce po tym jak Mój Wikariusz opuści Rzym.

(30) 28 lutego 2013: „Tak smutni będą moi święci słudzy ciągu najbliższych kilku tygodni, z powodu śmierci Mojego Świętego Wikariusza, że ​​nie będą wiedzieć, gdzie się zwrócić. ”

(31) 09 marca 2013: „Do czasu gdy nadejdzie Wielki Piątek wiele dusz zaczynie zdawać sobie sprawę, że moje Ostrzeżenie jest już nad światem.”

Czy są jakieś dusze, które zdały sobie z tego sprawę? Dajcie nam znać!

(32) „Będzie mieć miejsce pewna szczególny obelga, która zostanie wyrządzona Mojemu Świętemu Imieniu po to aby zbezcześcić mnie, podczas Wielkiego Tygodnia”.

(33) 16 marca 2013: „Czas przybycia Fałszywego Proroka zbiegnie się z deklaracją wojen na całym świecie. Te wojny wybuchną natychmiastowo.”

***

Niektórzy sugerowali, że strona „warningsecondcoming” to jeden wielki żart. Istnieje dobry powód, żeby tak sądzić, np.:

06 lipca 2012: „Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona gdy aniołowie rozleją ogień z czterech stron nieba. Wtedy wielu zda sobie sprawę, że coś jest nie tak … „

Jedną z rzeczy, którą należy wziąć poważnie jest powtarzana przez MDM zachęta do tego by się modlić:

28 stycznia 2013: „Módlcie się za tymi moimi świętymi sługami, którzy – jak Judasz przed nimi – całują mnie w jeden policzek a zdradzają mnie drugim.”

(Keep praying for those sacred servants of Mine who will, like Judas before them, kiss Me on one cheek, while betraying Me with the other.)

Ja nie mam nic więcej do dodania

Źródło: MDM’s Failed Prophecies